content top

Szkolenie ratowników wodnych

kurs ratownika wodnego lato 2017 001

Czytaj

Kurs sternika motorowodnego

Kurs sternika motorowodnego

Suwalskie WOPR organizuje kurs sternika motorowodnego

Wymagania:1.ukończony 14 rok życia i zgoda rodziców (w przypadku osób niepełnoletnich).  Zdanie egzaminu na stopień Sternika Motorowodnego :)

Uprawnienia:1. 1. Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych; 2. Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Czytaj

Regaty na Wigrach

Regaty  na Wigrach

12 sierpnia 2017 r. ratownicy Suwalskiego WOPR zabezpieczali „ XII Regaty o Puchar Wójta Gm. Suwałki” w klasie Omega standard i Micro – rozgrywane na jez. Wigry.

IMG_20170812_120054

Czytaj

Prewencja nad Zalewem Arkadia

Prewencja nad Zalewem Arkadia

3 sierpnia 2017 r.  nad Zalew Arkadia   odbył  się mini festyn sportowo – rekreacyjny  zorganizowany przez  suwalskie służby mundurowe. Suwalskie WOPR, Komenda Miejska Policji oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna przeprowadziły  działania profilaktyczne mające na celu podniesienia bezpieczeństwa

Czytaj

Profilaktyka nad Wigrami i Zalewem „Arkadią”

Profilaktyka nad Wigrami i Zalewem „Arkadią”

W dniach 22 i 23 lipca 2017 roku ratownicy Suwalskiego WOPR-u,  na plaży w Starym Folwarku nad Wigrami,  wspólnie z Komendą Miejską Policji w Suwałkach, przeprowadziło działania profilaktyczne mające na celu podniesienia bezpieczeństwa wśród osób odpoczywających nad wodą. Równolegle w tym samym czasie zostały przeprowadzone działania prewencyjne przez Suwalskich ratowników na Zalewie Arkadia w Suwałkach. 

Czytaj
content top